Участники Ассоциации

Екологічно сертифіковані теплоізоляційні матеріали ТМ Eurobud успішно пройшли процедуру наглядання

Виробництво екологічно сертифікованих теплоізоляційних матеріалів (плити пінополістирольні) ТМ Eurobud здійснюється Компанією «Євробуд» на виробничих потужностях ПП «Завод «Пінопласт», якій розташований в м. Калуш, Івано-Франківської обл.

В процесі наглядання було встановлено відповідність плит пінополістирольних ТМ Eurobud екологічним критеріям, що підтверджено сертифікатом від 03.04.2014 № UA.08.002.396, за схемою екологічної сертифікації згідно ДСТУ ISO 14024.

Екологічний сертифікат згідно ДСТУ ISO 14024 свідчить про поліпшені характеристики теплоізоляційних матеріалів відносно їх потенційних впливів на стан довкілля та здоров’я людини згідно вимог екологічних критеріїв. Екологічні критерії української програми екологічного маркування для теплоізоляційних матеріалів встановлені стандартом СОУ ОЕМ 08.002.16.048:2010, якій розроблено у відповідності з принципами та структурою оцінювання життєвого циклу продукції згідно ДСТУ ISO 14040 на основі екологічних критеріїв програм екологічного маркування І типу країн Європи.

 • Основним завданням при впровадженні цього стандарту є:
 • зниження викидів летких органічних сполук;
 • зменшення впливів на довкілля та здоров'я людини, пов'язаних із застосуванням хімічних речовин;
 • раціональне управління природними ресурсами, зокрема,
 • збільшення частки використання продуктів переробки при виробництві теплоізоляційних матеріалів.

Плити пінополістирольні виробництва Компанії «Євробуд» ПП «Євробуд» виготовляються згідно ДСТУ В. 2.7.-8.94 Технічні умови на плити полістирольні та ТУ У В.2.7.-25.2-33071398-001:2010 на сучасному європейському обладнанні. Контроль якості сировини та впровадження інноваційних технологій, – дозволяють контролювати процес виробництва на всіх його стадіях та досягнути високих показників якості виробів, у поєднанні з поліпшеними показниками енергоефективності та екологічної результативності.

Полістирол та речовини для його вспінення не містять озоноруйнівних речовин (хлорфторвуглеці (CFCs); хлорфторвуглеводні (HCFCs)) та речовин, потенціал глобального потепління (ПГП, WGP) яких становить понад 3000.Допоміжні речовини, що застосовуються для виготовлення плит не містять сполук кадмію, свинцю, ртуті, олова (TBT, TPT).

При виробництві не застосовуються речовини, віднесені Директивою 1999/45/EC до груп ризиків хімічних впливів або їх можливих комбінацій, таких як: високо токсичні (Т+), канцерогенні, мутагенні, небезпечні для репродуктивних функцій, шкідливо для здоров’я (Хn), шкідливо для довкілля (N).

Плити пінополістирольні ТМ Eurobud виготовляються методом спінювання гранул полістиролу і призначені для термоізоляції в системах з різним ступенем механічних навантажень на утеплювач (в залежності від найменування та показників фізико-механічних властивостей виробу).


До технічних переваг плит пінополістирольних ТМ Eurobud перед іншими конструкційними матеріалами природного і штучного походження можна віднести такі як:

 • термопластичність, яка обумовить можливість вакуумного формування виробів різного призначення;
 • якість діелектрика;
 • стійкість до впливу вологи, низька гігроскопічність;
 • допустимість контакту з більшістю хімічно активних речовин (у тому числі - з лугами і кислотами);
 • зручність обробки механічним способом;
 • міцність, еластичність, абразивна стійкість.

Компанія «Євробуд» працює на ринку України як виробник пінопласту з 2004 року. «Євробуд» - єдина компанія в Україні, що виробляє 12 марок пінопласту різної щільності як під ТМ Eurobud так і під іншими торговельними марками українських та зарубіжних партнерів.

http://www.ecolabel.org.ua/novini/538-new.html

Детальніше про продукцію та діяльність ПП «Євробуд»: www.eurobud.ua