Участники Ассоциации

Круглий стіл «Результати та перспективи Державної цільової економічної програми енергоефективності» 

ПРЕС-РЕЛІЗ

 25 листопада 2016 року, о 10:00, за адресою вул. Липська, 3, Комітет ВРУ, зала засідань №3 відбудеться Круглий стіл «Результати та перспективи Державної цільової економічної програми енергоефективності» організований Українським союзом промисловців і підприємців спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу. Мета заходу - заручитися підтримкою профільних асоціацій та виробників енергоефективних матеріалів та обладнання у зверненні до Верховної Ради України для продовження реалізації Державної цільової економічної програми енергоефективності та розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива (програми «теплих кредитів») у 2017 році.

У Програмі енергоефективності бере участь більше 400 промислових підприємств виробників енергоефективних матеріалів та обладнання, таких як: пінопласт, мінеральна вата, енергозберігаючі вікна та двері, котли малої потужності, LED-освітлення, теплолічильники, лічильники води, радіатори опалення. Програма «теплих кредитів» є найефективнішою урядовою програмою скорочення витрат енергоспоживання для населення, а також стимулює збільшення кількості робочих місць, яких на сьогодні є приблизно 70 000.

У заході візьмуть участь  Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, Голова Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу Олександр Домбровський, Голова Державного агентства енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук, Голова Комісії УСПП з розвитку енергетики та енергозбереження  Юрій Колмиков, Голова Асоціації виробників світлодіодної техніки Віктор Сорокин, Президент всеукраїнської спілки виробників будматеріалів Іван Салій, Виконавчий директор Асоціації учасників ринку вікон і фасадів Олексій Бубнов, Виконавчий директор Асоціації «Виробники пінопласту» Олена Шевчук, Виконавчий директор виробників теплоізоляції Алла Чеботнікова, представники об’єднань ОСББ  та підприємств виробників енергоефективних матеріалів та обладнання.

Кількість учасників Круглого столу обмежена, у зв’язку з цим просимо підтвердити свою участь та надіслати відомості про учасника (П.І.Б. учасника, посада та назва компанії, контактний телефон чи e-mail). 

Інформацію необхідно надати до 15:00 24 листопада 2016 року (включно)  на e-mail: uspp_energy@ukr.net.