Участники Ассоциации

Асоціація «Виробники пінопласту» України – інформаційний партнер 8-го Міжнародного Форуму і Виставки сталої енергетики в Україні SEF 2016 KYIV 


SEF-2016 KYIV,  8-й Міжнародний форум і виставка сталої енергетики в Україні відбудеться 11-12 жовтня в Києві (готель Ramada Encore), організований Innovative Business Centre, міжнародною організацією, що спеціалізується на промислових заходах з метою розвитку чистих і нових технологій в регіоні Східної Європи і Центральної Азії. 

Генеральний медіа-партнер SEF-2016 KYIV -  Bloomberg. Також серед спонсорів заходу: Helios Strategia, Jinko Solar, US Solar, Photomate. Podilskiy Energoconsulting.

SEF-2016 KYIV – це головна бізнес-платформа для зустрічей, присвячена розвитку бізнесу в галузях енергоефективності, відновлюваних джерел енергії та інші теми сталої енергетики в Україні і один з найбільших промислових заходів для розвитку сталої енергетики в регіоні Центральної та Східної Європи.

Учасниками SEF-2016 KYIV є топ-менеджери і особи, що приймають рішення від урядових і комерційних секторів, а також представники міжнародних компаній і організацій, діяльність яких пов'язана зі сталою енергетикою в регіоні Східної Європи.

Серед основних тем SEF-2016 KYIV: 

Перезавантаження сталого розвитку енергетики в Україні, зміни законодавства, зміни у взаємодії бізнесу з державними органами, програми фінансування для відновлюваних джерел енергії, енергоефективності і стійкі рішення енергетичних проектів.

Енергоефективність в Україні: Фонд енергоефективності, програми з енергоефективності комерційних і муніципальних підприємств, рішення для України.

Відновлювані джерела енергії в Україні: Нове зростання. Новітні тенденції та особливості розвитку різних областей використання відновлюваних джерел енергії в країні: сонячної енергії, енергії вітру, біопалива та енергії з біомаси, малих ГЕС, теплові насоси.

Фокус-сесії будуть присвячені енергоефективним рішення для підприємств і комерційної нерухомості, сонячної енергії ринку в Україні, сталої енергетики в транспортній галузі: ринок електромобілів в Україні, рішення для сучасних заправних станцій і т.д.

Реєстрація та детальна інформація про SEF-2016 KYIV форуму та виставки на офіційному сайті заходу - 
www.sefkyiv.com або тел.: +38 044 383 03 56