Участники Ассоциации

Віктор Тихонов: Урядом врегульовано механізм урахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації

Віктор Тихонов: Урядом врегульовано механізм урахування
громадських інтересів у проектах містобудівної документації

25 травня 2011

Громадські інтереси у проектах містобудівної документації на місцевому рівні – генеральних планах населених пунктів, планах зонування та детальних планах територій враховуватимуться на етапі їх розроблення. Так визначає Порядок урахування громадських інтересів при розробленні містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений сьогодні постановою Уряду на черговому його засіданні.

Як пояснив Віктор Тихонов, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, урахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації здійснюватиметься виключно на предмет забезпечення конституційних прав громадян у сфері містобудування.

«Виконавчі органи місцевих рад, при вирішенні питань планування територій, зобов’язані забезпечити оприлюднення прийнятих рішень щодо розробки містобудівної документації з прогнозованими правовими, економічними та екологічними наслідками. Вони мусять також оприлюднювати і розроблені проекти містобудівної документації», - пояснив Віктор Тихонов. Окрім цього, додав урядовець, виконавчі органи мають здійснювати реєстрацію, розгляд, узагальнення пропозицій та зауважень громадськості, узгоджувати спірні питання і оприлюднювати результати урахування пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України –
Міністра регіонального розвитку, будівництва
та житлово-комунального господарства України

<< Назад