Участники Ассоциации

«INTERNATIONAL EPS FORUM 2019»

Вперше в Україні була організована міжнародна конференція виробників пінопласту

«INTERNATIONAL EPS FORUM 2019»


7 листопада в Mercure congress hall відбулася міжнародна конференція «INTERNATIONAL EPS FORUM 2019», яка була організована українською асоціацією «Виробники пінопласту» України з метою поширення використання пінополістиролу (EPS) в якості екологічного утеплювача та підвищення енергоефективності будівель в Україні, виведення сфери виробництва на новий міжнародний рівень, впровадження європейського досвіду стандартизації систем утеплення, а також для обміну досвідом між багатьма країнами Європи та Азії у практичному використанні EPS матеріалів та їх переробка.

Оскільки конференція мала найголовнішу ціль обмін досвідом, то представник кожної країни мав доповідь та презентацію стосовно особливостей виробництва та застосування EPS в їх країнах.

Так на форумі виступили такі країни, як: Україна, Німеччина, Литва, Данія, Австралія, Японія, Іран. В якості гостей та слухачів були присутні такі країни, як: Молдова, Білорусія, Індія, Польща, Китай, Тайвань та Філіппіни, представники Уряду, Верховної ради та провідних держаних установ.

Доповіді були представлені двома мовами: англійською та російською. Тому вся конференція тривала у формі синхронного перекладу як з англійської на російську, так і навпаки за допомогою спеціального обладнання.

Виступили з промовами та презентаціями наступні спікери:


• Салій Іван

• Фаренюк Геннадій

• Захарченко Петро

• Bruce Pickett

• Simon Pickett

• Takanori Suzuki

• Захарєнков Роман

• Jezy Makovsky

• Ali Shapuri

• Ralf Pasker

• Thomas Bording

• Олександр Бурлаченко


« Такий захід в Україні організований вперше, і ми дуже пишаємося, що з першого разу нам вдалося зробити все якісно. Нам дуже приємно, що така велика кількість країн та організацій зацікавилися та приїхали прийняти участь. Це говорить про те, що виробництво пінопласту в Україні розвивається, і стає цікавим для іноземних колег, що не може не радувати та надавати мотивацію. Ми впевнені, що ми стоїмо на правильному шляху та рухаємося до великого майбутнього. Ця конференція стала ще одним дуже великим та важливим кроком для нас. І в планах у нас зробити такий масштабний захід щорічним!», - зазначає президент асоціації «Виробники пінопласту» України, Захарєнков Роман.


Не менш задоволеними залишилися і гості конференції. « Ми дуже приємно вражені таким заходом. Все було на високому професійному рівні. Коли я дізнався, що такий захід в Україні вперше, то спочатку навіть не повірив. Україна показала себе як дуже перспективна та продуктивна країна. Ми бажаємо нашим українським колегам розвитку та успіхів. Будемо раді приїхати в Україну ще раз!», - прокоментував Vahid Salamat, представник провідної німецької компанії Erlenbach Machines по виробництву обладнання.

Більш того, багато гостей були раді дати слушну пораду та поділитися враженням про виробництво пінопласту в Україні. Так, представник німецької асоціації EAE ETICS, Ralf Pasker зазначив: «Для того, щоб український ринок по виробництву пінопласту значно зростав та розвивався, необхідно не відривати собі найбільший шмат пирога, та конкурувати між собою, а навпаки потрібно намагатися спільними зусиллями цей пригір зробити більшим, щоб вистачило на всіх!»

Українська асоціація «Виробники пінопласту» України стрімко рухається вперед, і на меті має найближчим часом складати рівну конкуренцію європейським колегам. А також дуже плідно працює над питанням зміни стандартів та норм стосовно теплоізоляції фасадів будівель, адже на сьогоднішній день ці норми не є раціональними і далекі від європейських стандартів, до яких асоціація дуже прагне.

«Кожен день ми обговорює питання стандартів та норм утеплення фасадів, адже це питання хвилює нас найбільше. Вже зроблено дуже багато кроків до нашої мети, і буде зроблено ще більше, щоб в найближчі роки українські норми наблизились до європейських», - запевняє президент української асоціації Захарєнков Роман.

Всього на захід зареєструвалося близько 200 людей, серед яких представники Офісу Президента, Уряду, Верховної Ради, українських організацій та компаній, гості з інститутів та університетів будівництва України, а також гості з багатьох країн Європи та Азії.


Асоціація «Виробники пінопласту» України - некомерційна організація, яка об'єднує провідних українських виробників полістиролу, пінополістиролу (пінопласту) і товарів з нього.


Асоціація «Виробники пінопласту» України була створена в 2002 році і за 11 років своєї активної діяльності в Україні об'єднала в своїх рядах всіх провідних гравців галузі, сукупна ринкова частка на ринку нашої країни яких становить 80%.

Члени Асоціації виробляють тільки високоякісну продукцію, яка відповідає українським державним нормам і суворим європейським стандартам.


Місія Асоціації : консолідація виробників - учасників Асоціації для розвитку в Україні ринку товарів з пінополістиролу - найбільш раціонального і рентабельного теплоізоляційного матеріалу, і, як наслідок, підвищення енергоефективності, екологічної безпеки та економічності у вітчизняному будівництві.


Основні цілі Асоціації:

• координація підприємницької діяльності членів Асоціації, представлення та захист спільних інтересів виробників, формування об'єктивного позитивного іміджу пінополістиролу;

• протидія чорному PR з боку виробників конкуруючих матеріалів;

• координація та контроль ринку матеріалів з пінополістиролу;

• відстеження недобросовісних виробників і надання споживачам інформації про дотримання норм і стандартів якості вітчизняними виробниками пінополістиролу з метою підвищення якості на вітчизняному ринку ізоляційних будівельних матеріалів;

• сприяння в просуванні теплоізоляційних матеріалів і формувальних виробів з пінополістиролу на українському ринку.