Участники Ассоциации

Мінрегіон опрацьовує зауваження Президента України

Мінрегіон опрацьовує зауваження Президента України до положень проекту Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"

Заступник Міністра регіонального розвитку та будівництва України Ігор СоколовРозширення змісту положень щодо громадських слухань проектів містобудівної документації та збільшення повноважень органів місцевого самоврядування щодо затвердження генеральних планів – зміни, що пропонується внести до проекту Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Конкретніше про кожну з запропонованих норм розповів заступник Міністра регіонального розвитку та будівництва України Ігор Соколов в ході наради з головними архітекторами областей України щодо опрацювання заходів з реалізації проекту Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

За його словами, сьогодні з метою розширення змісту положень щодо громадських слухань проектів містобудівної документації в новій редакції проекту Закону передбачено проведення громадських слухань, створення узгоджувальних комісій та постійне інформування громадськості про всі етапи розробки містобудівної документації.

«У разі прийняття Закону Міністерством буде розроблено та винесено на розгляд Кабінету Міністрів України порядок проведення громадських обговорень. Відповідальність за їх проведення планується покласти на органи місцевого самоврядування. Також місцевим органам влади буде надано право затвердження генеральних планів», – розповів про майбутні напрями діяльності Мінрегіону І.Соколов. 

Розгляд законопроекту зі змінами у Верховній Раді України заплановано на 15 лютого 2011 року.

 

Прес-служба Мінрегіонбуду

 

<< Назад