Участники Ассоциации

Анатолій Близнюк: Термомодернізація – ключове питання ЖКГ

Четвер, 02 лютого 2012

Анатолій Близнюк: Термомодернізація – ключове питання ЖКГ

Термомодернізація житлового фонду та систем теплопостачання, на яку вказав Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час останнього засідання Уряду, є життєво необхідною для житлово-комунального господарства та усіх громадян нашої країни, вважає Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк. Створення державою дієвих стимулів для громадян, які займатимуться утепленням власних помешкань – завдання найближчого часу для Мінрегіону.

«Питання, на які звернув увагу Прем’єр, є насправді ключовими питаннями для галузі. Від їхнього вирішення залежить не стільки економія ресурсів, як енергетична незалежність країни. Для Мінрегіону першочерговим завданням є розробка відповідних дій з боку держави, які стимулюватимуть утеплення будинків, прискорять цей процес. Тим більше, що реалізувати ці масштабні завдання можливо, в тому числі на основі державно-приватного партнерства, як це й відзначив у своєму виступі глава Уряду», – сказав Анатолій Близнюк.

За словами очільника Мінрегіону, уже з початку 2012 року діють розроблені Міністерством нові будівельні норми для житлових будівель, де закладено дуже сучасні коефіцієнти теплозбереження житлових споруд, які вже сьогодні відповідають європейським вимогам.

«Окремі елементи комплексної середньострокової державної програми, доручення про створення якої дав учора Прем’єр-міністр, Мінрегіоном уже напрацьовані. Добре те, що Уряд має волю до максимально швидкого вирішення питання термомодернізації, цієї досить давньої проблеми комунального господарства», – наголосив А.Близнюк.

Прес-служба Мінрегіону

<< Назад