Участники Ассоциации

Віктор Тихонов та Владислав Каськів підписали Меморандум про співробітництво

Віктор Тихонов та Владислав Каськів
підписали Меморандум про співробітництво

25 лютого 2011

Меморандум про співробітництво між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України підписали Віце-прем’єр-міністр України – Міністр Віктор Тихонов та Голова Державного агентства Владислав Каськів. Метою Меморандуму є реалізація ініційованих Президентом України проектів із пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку (національних проектів).

У тексті Меморандуму йдеться, що «Сторони встановлюють партнерські відносини та координують зусилля на засадах об'єднання можливостей Сторін для реалізації національного проекту «Доступне житло» та Державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010 – 2017 роки».

Віце-прем’єр-міністр Віктор Тихонов поінформував, що в рамках Меморандуму повноваження щодо використання земельних ділянок у якості забудовника здійснюватиме Державне підприємство «Національний проект «Доступне житло», а повноваження щодо фінансування будівництва доступного житла з виконанням функцій замовника здійснюватиме Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Урядовець також зазначив, що на громадських засадах буде функціонувати дорадча служба, яка забезпечуватиме ефективну взаємодію всіх владних інституцій та господарюючих суб’єктів, причетних до реалізації цілей Меморандуму.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України –
Міністра регіонального розвитку, будівництва
та житлово-комунального господарства України

<< Назад