Участники Ассоциации

Віктор Тихонов відзвітував про роботу Мінрегіонбуду і МінЖКГ в 2010 році

Віктор Тихонов відзвітував про роботу Мінрегіонбуду і МінЖКГ в 2010 році

Віктор Тихонов відзвітував про роботу Мінрегіонбуду і МінЖКГ в 2010 році Керівництво Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відзвітувало про свою діяльність в 2010 році. Сьогодні у Всеукраїнському прес-центрі відбулася підсумкова прес-конференція Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктора Тихонова.

Урядовець поінформував, що в 2010 році більше 400 млн. грн. було спрямовано на реалізацію інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку регіонів. «Завдяки злагодженій роботі всіх гілок влади, в минулому році ми ввели в експлуатацію більше ста об’єктів сфери освіти, охорони здоров’я, культури, теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Близько семидесяти таких об’єктів вже найближчим часом буде введено в експлуатацію», - зазначив Віктор Тихонов.

У будівельній галузі, як прозвучало на прес-конференції, протягом 2010 року спостерігалося поступове пожвавлення виробничої активності та зберігалася тенденція щодо уповільнення темпів скорочення обсягів виконаних будівельних робіт порівняно з 2009 роком. Темпи виконання будівельних робіт склали 94,6%, тоді як у 2009 році цей показник складав 51,8%.

Керівництво Міністерства констатувало, що незважаючи на складні економічні умови, будівельниками сплачено податків на суму 3,8 млрд. грн., що більше на 16,3% порівняно з 2009 роком. У 2010 році обсяги введеного в експлуатацію житла зросли на 35% порівняно з 2009 роком і склали 9,3 млн. кв. метрів.

За словами Віктора Тихонова, у минулому році вперше було передбачено кошти на надання державної підтримки будівництва доступного житла. За цією програмою придбали квартири 590 сімей в усіх регіонах України. Також, зі слів урядовця, забезпечувалися житлом інваліди І групи Великої Вітчизняної війни. Всього придбано для них 491 квартиру.

Керівництво Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відзвітувало про свою діяльність в 2010 році.Віктор Тихонов зазначив, що на сьогодні декілька тисяч громадян по всій Україні виявили бажання укласти угоди на будівництво доступного житла. «На доступне житло в цьому році Уряд виділив 150 млн. гривень. Як тільки ці кошти будуть освоєні, ми клопотатимемо про виділення додаткових коштів. І в цьому питанні є згода Прем’єр-міністра», - сказав урядовець.

Що стосується реформування ЖКГ, то, як прозвучало на прес-конференції, на сьогоднішній день у регіонах розроблені, погоджені з Міністерством та затверджені місцевими радами регіональні програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, які містять чіткі шляхи розв’язання основних проблем галузі на регіональному рівні та прораховані показники результатів їх реалізації.

Керівництво відомства зробило наголос на плановому впровадженні проекту «Якісна вода» – програми забезпечення населення якісною питною водою. В регіонах України передбачається збудувати 23 000 систем очистки питної води. «Президент України тримає на особистому контролі питання забезпечення населення чистою, якісною питною водою. Це завдання буде виконане», - сказав Віктор Тихонов.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України –
Міністра регіонального розвитку, будівництва
та житлово-комунального господарства України

<< Назад