Участники Ассоциации

Публикации

Теплоефективні рішення «Євробуду»

Компанія «Євробуд» розпочала свою діяльність у 2004 році, обравши основним напрямом виробництво високоякісного утеплювального матеріалупінополістиролу (пінопласту). Про завдання та можливості компанії розповідає комерційний директор ПП «Євробуд» Роман Волков

Основна мета – це забезпе чення споживачів високоякісною продукцією за помірними цінами. Наше виробництво укомплектовано сучасним обладнанням, впроваджено нові технології, що дає можливість постійно наро щувати випуск продукції і покра щувати її якість.

Тому найвищою нагородою для наших працівників є схвальні відгуки партнерів і клієнтів. Нашими постійними партнерами є «Епіцентр», «Нова Лінія», «Метро», «Будмакс» – найбільші торговельні мережі будматеріалів. Активно співпрацюємо з багатьма буді вельними організаціями і приватними забудовниками.

панели пенополистиролПродаємо продукцію гуртови ми партіями та забезпечуємо їхню доставку власним спецтранспортом, маємо мережу гуртово роз дрібних складів. Також пропонує мо необхідні матеріали для систем утеплення: клей, армовану сітку, дюбелі, штукатурки та інше, що створює додаткові зручності для покупців.

В умовах зростаючих цін на енергоносії фасадне утеплення будинків з використанням су часних матеріалів, таких як пінопо лістирол, є одним з доступних та ефективних рішень зберегти не лише тепло в приміщеннях, а й знизити шкідливий вплив на до вкілля і разом з тим заощаджувати кошти на опалення.

Пінополістирол (пінопласт) – визнаний у світі екологічно чис тий і довговічний будматеріал, що дозволяє забезпечувати не лише високу тепло і звукоізоляцію, а й пожежобезпечність будівель. Він також незамінний для утеплення підземних частин споруди, фундаментів, підвалів, цокольних поверхів, де застосу вання інших видів теплоізоляційних матеріалів може бути обме женим.

Про це можна з упевненістю говорити, зважаючи на вологостійкі якості пінополістиролу, а та кож його легкість і довговічність. До того ж пінополістирольні плити мають невелику вагу, зручні при транспортуванні і в монтажних роботах. Дослідження довели, що гарантований термін експлуатації цього матеріалу навіть в умовах Крайньої Півночі складає не менше півстоліття.

На відміну від інших виробників які виготовляють до трьох видів (марок) пінопласту ПП «Євробуд в 2009 році розпочало виробництво семи нових видів (марок) пінопласту, це дає змогу клієнту максимально точно підібрати саме той продукт, враховуючи його основні характеристики – теплопровідність, міцність на стиск, який йому потрібен з максимальною економією коштів.

«Євробуд»
03249/ 4–76–70
067–673–32–41

Будiвельний журнал №11–12 / 2009

 

<< Назад