Участники Ассоциации

В столичних школах вивчатимуть теплопостачання та теплозбереження

28.08.2012

В столичних школах вивчатимуть теплопостачання та теплозбереження

В столичних школах вивчатимуть теплопостачання та теплозбереженняМета проекту – виховати відповідального і свідомого майбутнього споживача. У результаті навчання слухачі факультативу самостійно проведуть нескладні енергоаудити шкіл.

Для учнів 6-8 класів столичних шкіл впровадять факультатив, на якому фахівці навчатимуть дітей зберігати тепло.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА.

Про пілотний проект із впровадження уроку «Про теплопостачання та теплозбереження для майбутнього споживача» розказав під час розширеного засідання колегії КМДА начальник Головного управління енергетики, енергозбереження та енергоефективності В’ячеслав Лісовик.

«Мета проекту – виховати відповідального і свідомого майбутнього споживача. У результаті навчання слухачі факультативу самостійно проведуть нескладні енергоаудити шкіл. Результат проекту – визначити школу-переможницю та впровадити у ній проектні пропозиції учнів», – сказав В’ячеслав Лісовик.

Упродовж 2011 року до оперативного моніторингу енергоспоживання було підключено близько 400 закладів освіти. Ці установи систематично надають інформацію щодо споживання теплової електроенергії, холодної та гарячої води.

«Система оперативного моніторингу забезпечує ефективність використання енергоресурсів шляхом оперативного аналізу та контролю і створює основу для впровадження пілотних енергозберігаючих проектів в бюджетній сфері міста. Так, економія бюджетних коштів під час зимових канікул 2011-2012 року склала близько 1,3 млн. грн., протягом весняних – 4,3 млн грн», – повідомив В’ячеслав Лісовик.

Також він наголосив на необхідності проведення енергетичної сертифікації кожного закладу, що дозволить визначити обґрунтовані ліміти споживання енергетичних ресурсів для кожного закладу з врахуванням дотримання нормованих показників внутрішнього мікроклімату в приміщеннях.

За словами начальника Головного управління енергетики, енергозбереження та енергоефективності, пооб’єктне лімітування стане фундаментом для запровадження системи мотивації та стимулювання ефективного енерговикористання.

Анна Недогибченко
http://jkg-portal.com.ua/

<< Назад